Masa ceramiczna – Goerg&Schmeider 480 biała kremowa. (Dawniej Creaton 480)
Glina do lepienia ręcznego.
Zawartosć szamotu około 40% grubość 0 – 2 mm.
Zakres wypału między 1000 – 1260°C
W załączniku znajdą Państwo kartę charakterystyki.

39,50 zł
Brak w magazynie
Masa ceramiczna – Goerg&Schmeider 480 biała kremowa. (Dawniej Creaton 480)
Glina do lepienia ręcznego.
Zawartosć szamotu około 40% grubość 0 – 2 mm.
Zakres wypału między 1000 – 1260°C
W załączniku znajdą Państwo kartę charakterystyki.
| Waga | 10,1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 33 × 22 × 8 cm |
| Opakowanie gliny | 10 kg |
| Przeznaczenie gliny | Lepienie ręczne, Rzeźba |
| Wielkosc szamotu | 0-2 mm |
| Kolor po wypale | Jasna |
| Zawartosc szamotu | 40% |
| Producent | Goerg&Schneider |
| Max temperatura wypalu | 1260°C |
| Absorpcja wody | 1070 °C:11%, 1140 °C: 7%, 1240 °C: 4% |
| Skurcz przy wypale | 1070 °C:2%, 1140 °C: 3%, 1240 °C: 4% |
| Skurcz przy wysychaniu | 7% |
| Spiek masy | 1260°C |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.