Wrzuć do koszyka produkty za co najmniej 349 zł. Wybierz swój wymarzony kolor farbki Botz Unidekor na stronie. W koszyku wpisz kod: UNIDEKOR. System automatycznie zetnie cenę farby do minimum! Promocja trwa do odwołania, więc nie zwlekaj – skorzystaj, póki zapasy są pełne!
Glina Goerg & Schneider 441 biało-kremowa
46,00 zł
53 w magazynie
Maksymalna temperatura wypału – 1180 °C
Masa zalecana do wyrobu kafli kominkowych oraz wypałów techniką RAKU.
Biała, z dużą ilością szamotu.
– masa ceramiczna w kolorze jasnokremowym;
– temperatura wypału: 1000 – 1180 °C;
– zawartość szamotu: 40 %;
– grubość szamotu 0-0,5 mm;
– kurczliwość masy: 1070 °C – 2% / 1140 °C – 4% / 1240 °C – 5%;
– masa opakowania: 10 kg.
| Waga | 10,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 33 × 22 × 8 cm |
| Opakowanie gliny | 10 kg |
| Przeznaczenie gliny | Kafle, Lepienie ręczne, RAKU |
| Wielkosc szamotu | 0,5 – 0,8 mm |
| Kolor po wypale | Jasna/beżowa |
| Zawartosc szamotu | 45% |
| Producent | Goerg&Schneider |
| Max temperatura wypalu | 1180°C |
| Absorpcja wody | 1070 °C:12%,1140 °C:9% |
| Skurcz przy wypale | 1070 °C:1%, 1140 °C:2% |
| Skurcz przy wysychaniu | 4% |









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.