Wrzuć do koszyka produkty za co najmniej 349 zł. Wybierz swój wymarzony kolor farbki Botz Unidekor na stronie. W koszyku wpisz kod: UNIDEKOR. System automatycznie zetnie cenę farby do minimum! Promocja trwa do odwołania, więc nie zwlekaj – skorzystaj, póki zapasy są pełne!
Glina Goerg & Schneider 371 szaro-czarna
52,00 zł
Miękka, plastyczna i tłusta glina. Nadaje się zarówno do lepienia ręcznego jak i do toczenia na kole.
53 w magazynie
Glina Goerg & Schneider 371 szaro-czarna z drobnym szamotem.
kolor: szary, wraz ze wzrostem temp. wypału, kolor gliny ciemnieje w kierunku czarnego
maks. temp. wypału: 1240°C
grubość i zwartość szamotu: 0-0,2 mm, 25%
skurcz: 1070°C – 3%/ 1140 C – 5%/ 1240°C – 8%
wchłanialność (absorpcja) wody: 1070 °C – 9%/ 1140°C – 5%/ 1240°C – 0,1%
opakowanie: 10 kg
| Waga | 10,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 33 × 22 × 8 cm |
| Opakowanie gliny | 10 kg |
| Przeznaczenie gliny | Do toczenia, Lepienie ręczne |
| Wielkosc szamotu | 0-0,2 mm |
| Kolor po wypale | Szara |
| Zawartosc szamotu | do 25% |
| Producent | Goerg&Schneider |
| Max temperatura wypalu | 1240°C |
| Absorpcja wody | 1070 °C:9%, 1140 °C:5% 1240 °C:0,1% |
| Skurcz przy wypale | 1070 °C:3%, 1140 °C:5% 1240 °C:8% |
| Skurcz przy wysychaniu | 7% |
| Spiek masy | 1200°C |









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.