[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.16″ custom_padding=”0px||||false|false” global_colors_info=”{}”][et_pb_row _builder_version=”4.16″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” custom_padding=”0px||0px||false|false” global_colors_info=”{}”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.16″ custom_padding=”|||” global_colors_info=”{}” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_wc_breadcrumb _builder_version=”4.16″ global_colors_info=”{}”][/et_pb_wc_breadcrumb][et_pb_wc_cart_notice _builder_version=”4.16″ global_colors_info=”{}”][/et_pb_wc_cart_notice][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row column_structure=”1_2,1_2″ _builder_version=”4.16″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” custom_padding=”0px||||false|false” global_colors_info=”{}”][et_pb_column type=”1_2″ _builder_version=”4.16″ custom_padding=”|||” global_colors_info=”{}” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_wc_images _builder_version=”4.16″ global_colors_info=”{}”][/et_pb_wc_images][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_2″ _builder_version=”4.16″ custom_padding=”|||” global_colors_info=”{}” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_wc_title _builder_version=”4.16″ header_font_size=”27px” global_colors_info=”{}”][/et_pb_wc_title][et_pb_wc_rating _builder_version=”4.16″ global_colors_info=”{}”][/et_pb_wc_rating][et_pb_wc_price _builder_version=”4.16″ global_colors_info=”{}”][/et_pb_wc_price][et_pb_wc_description _builder_version=”4.16″ global_colors_info=”{}”][/et_pb_wc_description][et_pb_wc_add_to_cart _builder_version=”4.16″ global_colors_info=”{}”][/et_pb_wc_add_to_cart][et_pb_wc_meta _builder_version=”4.16″ global_colors_info=”{}”][/et_pb_wc_meta][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row _builder_version=”4.16″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” global_colors_info=”{}”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.16″ custom_padding=”|||” global_colors_info=”{}” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_wc_tabs _builder_version=”4.16″ global_colors_info=”{}”] [/et_pb_wc_tabs][et_pb_wc_upsells _builder_version=”4.16″ global_colors_info=”{}”][/et_pb_wc_upsells][et_pb_wc_related_products _builder_version=”4.16″ global_colors_info=”{}”][/et_pb_wc_related_products][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]
Piec do ceramiki Nabertherm kręgowy TOP 190/R
| Zasilanie | 3- fazowe* 400 V |
|---|---|
| Sterownik | B400, C440 |
| Pojemność | 190 l |
| Ksztalt | Okrągłe |
| Otwieranie | Do góry |
| Przeznaczenie pieca | Hobby, Warsztaty |
| Producent | Nabertherm |
| Wymiary zewnetrzne | 78 x 108 / 111 cm |
| Wymiary wewnetrzne | 59 / 69 cm |
| Waga | 146 kg |
| Moc | 13,5 kW |
| Seria | Nabertherm |






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.