Polecamy do rzeźby oraz kafli.
W załączniku znajdą Państwo kartę charakterystyki.

42,00 zł
Brak w magazynie
Polecamy do rzeźby oraz kafli.
W załączniku znajdą Państwo kartę charakterystyki.
| Waga | 10,1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 33 × 22 × 8 cm |
| Opakowanie gliny | 10 kg |
| Przeznaczenie gliny | Kafle, Rzeźba |
| Wielkosc szamotu | 0-0,5 mm |
| Kolor po wypale | Czerwona |
| Zawartosc szamotu | 40% |
| Producent | Goerg&Schneider |
| Max temperatura wypalu | 1300°C |
| Absorpcja wody | 1070 °C:13%, 1200 °C:5%, 1240 °C:4% |
| Skurcz przy wypale | 1070 °C:4%, 1200 °C:8%, 1240 °C:9% |
| Skurcz przy wysychaniu | 6% |
| Spiek masy | 1260°C |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.