Maksymalna temperatura wypału: 1120°C
Masa ceramiczna –Goerg & Schneider no 366 brązowo – czarna. (Dawniej Creaton 366)
Glina nadaje się zarówno do toczenia i lepienia ręcznego.

37,50 zł
Brak w magazynie
Maksymalna temperatura wypału: 1120°C
Masa ceramiczna –Goerg & Schneider no 366 brązowo – czarna. (Dawniej Creaton 366)
Glina nadaje się zarówno do toczenia i lepienia ręcznego.
| Waga | 10,1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 33 × 22 × 8 cm |
| Opakowanie gliny | 10 kg |
| Przeznaczenie gliny | Do toczenia, Lepienie ręczne |
| Wielkosc szamotu | 0-0,5 mm |
| Kolor po wypale | Brązowa |
| Zawartosc szamotu | 25% |
| Producent | Goerg&Schneider |
| Max temperatura wypalu | 1120°C |
| Absorpcja wody | 1070 °C:4%, 1120 °C:3% |
| Skurcz przy wypale | 1070 °C:6%, 1120 °C:6% |
| Skurcz przy wysychaniu | 7% |
| Spiek masy | 1120°C |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.