Maksymalna temperatura wypału: 1220 °C
Wraz z wzrostem temperatury wypału glina przyjmuje odcienia od jasnego łososiowego do jasnego brązu.
W załączniku znajdą Państwo kartę charakterystyki.

33,00 zł
Miękka i tłusta glina, tzw. łososiowa. Nadaje się zarówno do lepienia ręcznego jak i toczenia na kole.
Brak w magazynie
Maksymalna temperatura wypału: 1220 °C
Wraz z wzrostem temperatury wypału glina przyjmuje odcienia od jasnego łososiowego do jasnego brązu.
W załączniku znajdą Państwo kartę charakterystyki.
| Waga | 10,1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 33 × 22 × 8 cm |
| Opakowanie gliny | 10 kg |
| Przeznaczenie gliny | Do toczenia, Lepienie ręczne |
| Wielkosc szamotu | 0-0,2 mm |
| Kolor po wypale | Czerwona |
| Zawartosc szamotu | 25% |
| Producent | Goerg&Schneider |
| Max temperatura wypalu | 1220°C |
| Absorpcja wody | 1070 °C:9%, 1140 °C:5%, 1200 °C:2% |
| Skurcz przy wypale | 1070 °C:3%, 1140 °C:6%, 1200 °C:6% |
| Skurcz przy wysychaniu | 6% |
| Spiek masy | 1220°C |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.