Wrzuć do koszyka produkty za co najmniej 349 zł. Wybierz swój wymarzony kolor farbki Botz Unidekor na stronie. W koszyku wpisz kod: UNIDEKOR. System automatycznie zetnie cenę farby do minimum! Promocja trwa do odwołania, więc nie zwlekaj – skorzystaj, póki zapasy są pełne!
Glina Goerg & Schneider 208 biało-kremowa
44,00 zł
Tłusta i plastyczna glina. Nadaje się zarówno do toczenia jak i do lepienia ręcznego. Polecamy do robienia biżuterii.
Maksymalna temperatura wypału: 1280 °C
12 w magazynie
– temperatura wypału: 1000-1280°C;
– zawartość szamotu: 0 %;
– kurczliwość masy: 1070 °C – 2% / 1140 °C – 4% / 1240 °C – 7%;
– masa opakowania: 10 kg.
| Waga | 10,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 33 × 22 × 8 cm |
| Opakowanie gliny | 10 kg |
| Przeznaczenie gliny | Biżuteria, Do toczenia, Lepienie ręczne |
| Wielkosc szamotu | brak |
| Kolor po wypale | Jasna/beżowa |
| Zawartosc szamotu | 0 % |
| Producent | Goerg&Schneider |
| Max temperatura wypalu | 1280°C |
| Absorpcja wody | 1070 °C:10%, 1140 °C:7%, 1240 °C:1% |
| Skurcz przy wypale | 1070 °C2%, 1140 °C:4%, 1240 °C:7% |
| Skurcz przy wysychaniu | 6% |
| Spiek masy | 1240°C |









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.